Famoc
Centralne zarządzanie oraz intuicyjny interfejs w języku polskim. Famoc optymalizuje procesy związane z zarządzeniem urządzeniami mobilnymi w firmie. Umożliwia łatwy i bezpieczny dostęp do zasobów firmowych ze smartfonów oraz redukuje koszty wsparcia technicznego. Narzędzia diagnostyczne umożliwiają stały nadzór i monitoring. Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych.

AirWatch
Zarządzaj pracą i monitoruj wydajność oraz bezpieczeństwo systemów: Android, Apple, Blackberry, Mac, Symbian oraz Windows. AirWatch to wielofunkcyjna platforma, która zdobyła uznanie tysięcy klientów korporacyjnych na całym świecie. System został zaprojektowany, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo urządzeń pracowników oraz obniżać koszty finansowe związane z ich eksploatacją.

MobileIron
Jedna z najbardziej zaawansowanych platform do zarządzania urządzeniami mobilnymi, która zapewnia kompleksową ochronę, bezpieczeństwo i stały nadzór. Rozwiązanie wprowadza separację pomiędzy danymi prywatnymi a firmowymi. Pod wieloma względami światowy lider bezpieczeństwa, który oprócz podstawowych usług, jakie realizuje system MDM, dostarcza wielopoziomową ochronę dla aplikacji, dokumentów i skrzynki e-mail na smartfonach.

Cisco Meraki
Cisco Meraki w swojej ofercie proponuje w pełni zarządzalne środowisko sieciowe (WiFi, routery, przełączniki, VPN) z poziomu chmury. W portfolio nie zabrakło systemu MDM, który integruje się z istniejąca infrastrukturą sieciową wprowadzając dodatkową warstwę ochrony i kontroli nad urządzeniami oraz zasobami w naszej firmie. Łatwy i przyjemny interfejs dla użytkownika oraz realizacja wszystkich etapów związanych zarządzeniem cyklu życia urządzeń firmowych.